Domů Horoskopy S těmito znameními zažijete nejvášnivější začátek října: Nudit se s nimi nebudete...

S těmito znameními zažijete nejvášnivější začátek října: Nudit se s nimi nebudete ani mimo postel

-

Pokud máte ve svém okolí blízkých narozených v určitých znameních, rozhodně prožijete jeden z najakčnejších začátků nového měsíce. Čekají vás dny plné vášně, jiskření a dobrodružství.

S těmito znameními, zažijete nejvášnivější začátek října
S těmito znameními, zažijete nejvášnivější začátek října
ZDROJ PROFIMEDIA
Začátek října s nimi bude plný adrenalinu, výzev a zcela vás dostanou z vašeho běžného stereotypu
Jsou velmi akční, milují dobrodružství, rádi a hodně se baví. Nejen v posteli, ale i mimo ni. Milují momenty překvapení a mají rady neočekávatelné situace. Tehdy se umí skutečně odvázat absolutně naplno. Navíc patří mezi nejvášnivějších lidi vůbec.

Víte, o kom mluvíme? Pokud jste si tipli Lva a Střelce, tipli jste si správně. Právě tyto dvě znamení se vám na začátku měsíce postarají o zábavu v každém jednom směru.

Čtěte také: Všichni ji chtěli do postele, já jsem s ní strávil noc: Ráno mě čekal totální šok, toto by mi nezáviděl žádný muž

Jsou dokonalými milenci, takže s nimi prožijete nezapomenutelné noci plné jiskření. Zapomeňte však na klasiku, tentokrát bude i sex o něco akčnější. Namluví vás na netradiční místa, kde si to můžete užít, zkusíte nové věci a budete hodně experimentovat. Dokonce řeknete ano na některé záležitosti, které jste dosud zarytě odmítali.

Začátek října s nimi bude plný adrenalinu, výzev a zcela vás dostanou z vašeho běžného stereotypu ve všech ohledech. Nechybí jim dávka exhibicionismu a sebevědomí, kterou se budou snažit pomaličku a nenápadně vštěpovat i vám.

Vezmou vás na netradiční cestu, ačkoli na začátku budete protestovat. No v jeden večer sbalíte kufry a ráno vyrazíte. Půjde o skutečně spontánní rozhodnutí, díky kterému odhalíte množství věcí o sobě.

Nepřehlédněte: Odhalte, jaký kvalitní je vztah s vaší polovičkou: Stačí odpovědět na tuto otázku a zjistíte, na čem jste

Naučíte se více poslouchat sami sebe, být uvolněnější a celkově vám to přidá na zážitkovém seznamu nové body. Pokud tedy máte ve svém okolí někoho v tomto znamení, máte se na co těšit. Říjen bude jedním slovem – „dobrodružství“!

Mohlo by Vás zajímat

PR článek