Domů Horoskopy Manželství podle horoskopu: Muži narození v těchto znameních patří mezi nejstabilnější

Manželství podle horoskopu: Muži narození v těchto znameních patří mezi nejstabilnější

-

PARTNERSKÉ VZTAHY
23.08.2021
sdílej
Tito muži patří jednoznačně mezi nejstabilnějších. Manželství berou se vší vážností a tak k němu i přistupují. Podívejte se, koho se rozhodně vyplatí mít po svém boku. Ve všech ohledech.

Manželství podle horoskopu
Manželství podle horoskopu
ZDROJ PROFIMEDIA
Ideální partner, na budování rodinného hnízda se narodil v tomto znamení
Pokud patříte do kategorie žen, které toho pravého teprve hledají, toužíte po jistotě a stabilitě, je dobré se podívat na to, v jak znamení se váš partner narodil. Ano, samozřejmě, ani v tomto směru neexistuje 100% jistota, ale jako malá pojistka to fungovat může.

Určité znamení zvěrokruhu, totiž opravdu patří mezi ideálních partnerů, stvořených na manželství. Podívejte se spolu s námi o koho jde.

Přečtěte si: Všichni ji chtěli do postele, já jsem s ní strávil noc: Ráno mě čekal totální šok, toto by mi nezáviděl žádný muž

Co se týče manželství jsou na něj doslova předurčeni. Pokud se zamilují, tak milují čistě, bezmezně. Mají rádi pocit sounáležitosti a soudržnosti. Touží po velké rodině, stabilitě, něze a lásce. Řeč je o mužích, narozených ve znamení Ryby a Raka.

Právě oni jsou definováni jako rodinné typy, pro které je budování si vlastního hnízda klíčové. Chtějí se usadit, věří na lásku na první pohled co se týče nevěry jsou nekompromisní. Sami se jí dopouštějí skutečně velmi zřídka, ale zároveň od partnerky, očekávají totéž, ve všech ohledech.

Budou vás podporovat ve vašich rozhodnutích, pomalá vám, stát při vás, stačí když jim vytvoříte doma pohodu. Nesnášejí hádky, hádky, rádi si věci vyříkají přímo, bez zbytečných scén. Právě hysterky, u nich nemají šanci a takovým ženám se vyhýbají obloukem.

Touží po klidné, vyrovnané ženě, které nechybí dávka porozumění a empatie. Pokud takovou najdou, považují ji za královnu a udělají pro ni vše, co jí vidí na očích.

Nepřehlédněte: Sex jako důležitý prvek vztahu. Podle čeho zjistíte, zda je dostatečně dobrý?

Pokud se vám do cesty připletl takový muž, věřte, že opravdu nešlápnete vedle, pokud se chcete usadit. Hvězdy totiž tvrdí, že lepšího partnera, jste si po svém boku nemohli ani přát.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek