Domů Móda Dokonalý outfit na podzimní svatbu: Víte, po jakých kouscích sáhnout, abyste nezastínila...

Dokonalý outfit na podzimní svatbu: Víte, po jakých kouscích sáhnout, abyste nezastínila nevěstu?

-

Najít vhodný outfit na svatbu může být docela výzva. Pokud chcete zazářit, ale zároveň nedat nevěstu do pozadí, podívejte se, po jakých kouscích sáhnout.

Najít vhodný outfit na svatbu, může být docela výzva
4 FOTOGRAFIE
Najít vhodný outfit na svatbu, může být docela výzva
ZDROJ IMAXTREE
Pokud se v tomto období chystáte na podzimní svatbu, zřejmě si už v hlavě promítáte, jaký outfit zvolit a po jakém kousku sáhnout. Ono je totiž několik pravidel, které i pro svatební hosty platí a je dobré je respektovat, přestože si někdo na to nepotrpí. Rozhodně byste neměli přijít v čistě bílých šatech. Ty příslušejí na svatbě výhradně nevěstě. Je to základní pravidlo svatební módní etikety.

Pohrajte si s detaily
Pokud sáhnete po bílé, třeba ji nějak dotvořit, abyste celkový look trošku „rozbili“. Zkuste kombinaci s šedou, pastelem či přírodními barvami. Akceptovatelná je i potisk či nějaké vzory.

Například taková tylová sukně, jemný svetřík s potiskem a pastelová kabelka vypadají skvěle. Budete působit jako éterická víla, ale zároveň nezastíníte nevěstu.

Dokonalý outfit na podzimní svatbu
Dokonalý outfit na podzimní svatbu
ZDROJ IMAXTREE
Esence ženskosti a stylu
Rovněž platí, že pokud je svatba v kostele, neměli byste přijít s odhalenými rameny. Proto mějte připravený nějaký svetřík či kabátek, který víte použít. Nádherně vypadá kombinace zlatých šatů s hnědou, která se hodí stejně brunetkám i plavovláska. Doplňky dolaďte pak už v duchu šatů. Docílíte elegantní a chic look, kterým okouzlíte.

Co se týče délky šatů, ideální je těsně nad kolena, případně po kotníky. Určitě zapomeňte na střihy s vlečkou či naopak „mini“ verze.

Zlaté variace jsou skvělé
Zlaté variace jsou skvělé
ZDROJ IMAXTREE
Symbióza extravagance a elegance
Pokud vám nechybí odvaha, tento typ šatů je ideální. Barevná kombinace koresponduje s podzimními dny, hodí se téměř každé ženě a imitace pírek určitě zaujme. I samotný střih je velmi lichotivý a podtrhuje ženskost a hezké křivky.

Přečtěte si: Luxusní modely, světové topmodelky a nežádoucí host: Závěr prohlídky Chanel měl trpkou příchuť

V případě výběru samotných barev myslete na to, že na podzimní svatby se hodí spíše zlaté, hnědé, levandulové, zelené či bleděmodré odstíny.

Při výběru šatů si dejte záležet na tom, abyste působili elegantně, ale ne příliš výrazně. Chcete přece vypadat skvěle, ale zároveň nechcete odpoutávat pozornost od nevěsty, no ne?

Pokud chcete zazářit, ale zároveň nedat nevěstu do pozadí, podívejte se po jakých kouscích sáhnout

Mohlo by Vás zajímat

PR článek