Domů Rady a Návody V kempu bez plecháčku ani ránu

V kempu bez plecháčku ani ránu

-

Vyrážíte kempovat? Nezapomeňte sbalit všechno potřebné. Možná s sebou berete samé zbytečnosti, ale když zapomenete třeba na baterku, v noci si neposvítíte. A co teprve plecháček na kávu nebo čaj. Připravili jsme pro vás seznam věcí, které byste určitě neměli zapomenout, když jedete kempovat.

Stan

To nejdůležitější a přeci jen se může stát, že na to samou nedočkavostí zapomenete. Samotný stan nestačí. Nenechte doma kolíky a další nezbytnosti, bez kterých stan nepostavíte. Pokud spíte v autě, tato starost vám odpadá. Nicméně kempování ve stanu má své kouzlo.

Plecháček

K čemu vám bude zrovna hrnek plecháček? Můžete si do něj nalít jakékoliv pití. Pokud si chcete uvařit vodu, plecháček bez problémů postavíte na plynový vařič a vodu uvaříte přímo v něm. Pokud vyrážíte na festival, vlastní stylový plecháček je nezbytností. Pořiďte si plecháček s potiskem, který každého zaujme. Navíc je super praktický, protože se vám nerozbije.

Baterka

Ať už spíte v autě nebo ve stanu, svítilna se vám bude hodit. Můžete si vystačit s tou na mobilu, ale jako správní kempaři si sežeňte klasickou baterku. Telefon se vám může vybít a v noci neuvidíte ani na krok.

Spacák

Podobně jako stan, i spacák je jedna z důležitých věcí, na kterou nechcete zapomenout. Zajistí vám pohodlí a příjemnou teplotu, i když je venku zima. Jediná nevýhoda je balení spacáku, to dá zabrat. Na internetu ale dnes najdete i spacáky, které jsou odlehčené a jejich sbalení vám zabere jen pár minut.

Zapalovač

Pokud si budete chtít udělat oheň a opéct si něco dobrého, mějte s sebou zapalovač nebo zápalky. Oheň se dá určitě rozdělat různými způsoby, zápalky jsou ale spolehlivější a pohodlnější.

Pytel na odpadky

Vzít s sebou pytel by vás možná nenapadlo, ale pokud už jste párkrát kempovali, určitě víte, že je to velmi praktické. Během pobytu možná vyprodukujete nějaký nepořádek, který v přírodě rozhodně nemůžete nechat. Mějte s sebou pytel a odpadky po sobě vždy ukliďte.

Lékárnička

Nikdy nevíte, co se může stát, a je lepší být připraven, než překvapen. Co by nemělo v lékárničce chybět? Rozhodně náplasti, obvaz a obinadlo, hodit se vám můžou i nůžky a pinzeta. Prášky na alergii, pokud nějaké máte, dezinfekce a prášky na bolest. To je základ, který se vejde i do malé taštičky.

Kempování zdar

Zdá se, že máte vše, co by vám mohlo chybět. Teď už jen vyrazit a zažít dobrodružství v přírodě. Užijte si svůj zasloužený odpočinek.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek