Domů Horoskopy Dvojice těchto znamení většinou skončí spolu v posteli

Dvojice těchto znamení většinou skončí spolu v posteli

-

PARTNERSKÉ VZTAHY
25.08.2021
sdílej
Pokud se ocitnou spolu v těsné blízkosti, stačí málo a většinou se spolu ocitnou v posteli. O níž kombinaci znamení je řeč a co je na sobě nejvíce vzrušuje?

Dvojice těchto znamení většinou skončí spolu v posteli: Vědí si užít všechny erotické hry
Dvojice těchto znamení většinou skončí spolu v posteli: Vědí si užít všechny erotické hry
ZDROJ PROFIMEDIA
Někteří lidé ze sebe vyzařují silnou chemii a sexappeal, který by mohly doslova rozdávat. Zatímco jiní se snaží, oni to nepotřebují. Pro opačné pohlaví jsou jako magnet, který k sobě přitahuje všechno.

Není se čemu divit, že to všechno jim dodává patřičné sebevědomí. A čím větší sebevědomí, tím větší atraktivita. Kromě toho mají jakési kouzlo osobnosti.
Čtěte také: S jakými ženami zažijí nejlepší sex? Muži prozradily, kdy je to pro ně nejvzrušivější

Znamení, které téměř vždy spolu skončí v posteli
Řeč je o Beranu a Panně. Beran se rodí se schopností vědět sbalit a omotat si kolem prstu všech. Je to dokonalý manipulátor, jehož najtajnešou sexuální zbraní je jeho touha po sexu, která je tak silná, že by ho nejraději měl i několikrát denně. Zná ty nejlepší hmaty, erotogenní zóny a přesně ví, co má dělat.

Panna je velmi charismatická a vytváří kolem sebe jakousi auru, která hecuje opačné pohlaví, aby o ni bojovali. Ženy v tomto znamení jsou tak trochu typické princezny, o které se chce muž umět postarat a ony mu za odměnu splní všechny tajné přání. Samozřejmě, ty v posteli.

Pokud se tyto dvě znamení spolu ocitnou v blízkosti své intimní zóny, většinou se od sebe jen tak snadno nedostanou. V posteli jim to mimořádně klape a jakoby to cítili už předtím než se v ní ocitnou.
Beran se netají tím, že má jistým způsobem rád ženskou naivitu a Panny ji tak trochu mají, v tom dobrém pozitivním smyslu. Berani překypují jaksi hrdostí, místy až namyšleností. Nebojí se z mužů vyčnívat z davu a když si něco umíní, nečekají na druhých a jdou si za tím. Stejně iv případě lovu na ženy. To se Pannám na mužích líbí. Jsou pak ochotné naplno se jim podřídit a užít všechny erotické hry.

Nepřehlédněte: Muži v těchto znameních patří mezi nejvášnivějších Na sex s nimi jen tak nezapomenete

Umí si užít všechny erotické hry
I když to na první pohled tak nemusí vypadat, jsou to právě Panny, se kterými si Beran rozumí a dokáže s nimi praktikovat ty nejrozmanitější erotické hry.
Ve společnosti ani nemusejí evokovat, že by si byli až takto blízcí. A v tom je právě celé to tajemno okolo toho. Jen oni sami vědí, že každý z nás si v koutku duše s sebou nosí tajemství, které si nechává jen a jen pro sebe.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek