Domů Dívka Krásnější pleť během 10 minut: Tato rutina vám k ní pomůže

Krásnější pleť během 10 minut: Tato rutina vám k ní pomůže

-

Dokonalá pokožka je devizou každé krásné ženy. A dokážete se k ní dopracovat opravdu rychle, jen třeba vsadit na pravidelnost a důslednost.

Dokonalá pokožka je devizou každé krásné ženy
Dokonalá pokožka je devizou každé krásné ženy
ZDROJ PROFIMEDIA
Obzvláště při přechodu z jednoho ročního období do druhého byste se měli zamyslet nad tím, zda máte svou daily skin rutině dobře nastavenou. Ono i těch deset minut, které své pleti věnujete, se vám dokáže v tom nejlepším vrátit. Podívejte se, jak si péči rozložit, abyste viděli výsledky opravdu rychle.

Je zcela přirozené, že nejen věkem, ale ajvplyvom prostředí se vzhled pleti pomalu mění. Aby se vyhnuli zbytečné ztrátě kolagenu, eliminovaly vrásky a neměli pocit suché a povadlé pokožky, věnujte jí patřičnou péči.

Inspirujte se: Kyslík jako cesta ke kráse: Je dokonalým elixírem pro vlasy, pleť i pokožku

  1. Začněte den lázní (5 minut)
    Ano, víme, budete argumentovat tím, kdo má na to v dnešní době čas. Ale předtím, než se pustíte do ranní očisty, byste měli začít právě tímto a povzbudit své tělo i mysl do nového dne.

Ideální je dát si do vody nějaké citrónové esence, které vám udělají na počkání lepší náladu. Stačí klidně 5 minut a můžete se věnovat pleti.

  1. Masáž, která prokrví a pomáhá mládnout (1 minuta)
    Co se týče pokožky, začněte hned na úvod masáží s kostkou ledu. Terapie chladem se používá jako prevence vrásek již roky a jde o okamžitý způsob, jak zlepšit krevní oběh na obličeji, zlepšit barvu pokožky, její jemnost a stimulovat tvorbu kolagenu.

Tento ranní rituál zabraňuje předčasnému stárnutí a tvorbě vrásek, eliminuje výskyt pigmentový skvrn a bojuje sekundární proti akné.

  1. Hydratace a cílená péče (4 minuty)
    Následně naneste na pleť oblíbené tonikum, pokračujte sérem, které nechte alespoň minutu působit a až potom sáhněte po křemíku. Na závěr aplikujte oční krém vklepkávaním do pokožky a ukončete to celé minutkových masáží rollerem. Ačkoli to zní komplikovaně, opak je pravdou. Celé je to jen o zvyku.

Rada na závěr:

Nikdy nemíchejte sérum s krémem, protože byste zabránili jeho průniku do hlubších vrstev. Sérum má totiž menší molekuly jako krém. Teprve po vstřebání séra nanášíte jako poslední bod krém.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek