Domů Horoskopy Co si o vás myslí druhé pohlaví? Zjistíteto už ze základních znaků

Co si o vás myslí druhé pohlaví? Zjistíteto už ze základních znaků

-

SEX A VZTAHY
24.08.2021
sdílej
Všichni bychom z času na čas toužili znát myšlenky toho druhého – a zjistit, jak na daného člověka ovlivňujeme. Obzvláště, pokud se jedná o opačné pohlaví.

Jsou to maličkosti, které dotvářejí celkový dojem
Jsou to maličkosti, které dotvářejí celkový dojem
ZDROJ PROFIMEDIA
I když máme pocit, že nic nedokáže vyjádřit názor nebo postoj druhého člověka tak, jako jeho slova, faktem však je, že ty jsou nejméně spolehlivé. Podle výzkumu prestižní americké univerzity UCLA totiž skutečný záměr a celkovou komunikaci tvoří méně než 10% přímé řeči. To znamená, že zbytek odkomunikovať drobnými gesty a mimikou, jejíž mnozí nedávají význam.

Pozor, žádné gesto nemůže vysvětlovat zvlášť – a na to, abyste zjistili, co si o vás druhá strana myslí, je třeba, abyste rozluštili celý soubor znaků. Ty jsou sice na první pohled nenápadné, ale jednoznačné, a tak se neocitnete v nepříjemné pozici, kde špatně odhadnete člověka.

Přečtěte si: Aby chemie zafungovala. Co je potřeba, abyste v muži probudili vášeň?

Nudu odhalíte jako první
Při opačném pohlaví se rýsuje otázka, zda nás muži skutečně poslouchají nebo je jednoduše začínáme nudit. Pokud je chlap zaujatý, dívá se na vás a snaží se přinést řešení – i když jste o něj neprosili. Většina mužů má v sobě zakódovanou praktičnost, a tak se místo nečinného poslechu budou snažit analyzovat a pomoci vám najít to nejlepší východisko. I když by se mělo jednat o maličkost, která je koneckonců bezpředmětná.

Pokud muže nudíte, pravděpodobně jsou jeho ruce ve stabilní, ale odmítavé pozici. Může je mít překřížené nebo si jimi podpírat hlavu a většinou se na vás nedokáže dlouho dívat. Ani souhlasné gesta jako přikyvování hlavou tehdy neznačí zájem, právě naopak – jen jakousi povrchní zdvořilost.

Necítí se s vámi dobře
Muž, který se při vás cítí fajn, nemá potřebu odbíhat pohledem nebo dělat jiné aktivity. Pokud se snažíte s někým komunikovat a vidíte, že daná osoba drží mobil v ruce nebo pohledem odbíhá jinam, pravděpodobně jste ji příliš nezaujaly a měli byste se přesunout k jinému objektu. Netlačte na pilu, někdy je lepší držet si odstup než se vnucovat.

vyhráli jste
Pokud se na vás chlap usmívá, dívá vám přímo do očí a snaží se být vaším zrcadlem (pokud například gestikulovat rukama, chytá se i on, používá vaše slova, dává se do přibližné stejné polohy) je to znamení toho, že jste vytvořili dobrý dojem a jste mu více než sympatická. V tomto případě jste opravdu na dobré cestě – ať už chcete vztah nebo se jedná o pracovní nabídku.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek