Domů Rady a Návody Buď H2O pozitiv s Hydro Flask

Buď H2O pozitiv s Hydro Flask

-

V čem nosili lidé vodu na túry v roce 2009? Asi nejdříve v láhvi, ve které ji koupili, protože pokud mě paměť neklame, mnoho jiných možností nebylo. Stejný pocit měl i Travis Rosbach z Oregonu, který – jako každý správný Američan – toužil po láhvi, ve které by mu studený drink zůstal studený po celý den, a to i na výletě během horkého léta. A ještě chtěl, aby ta láhev vydržela tolik, co národní hrdina Superman, a to celé s příznačným americkým úsměvem.

Z této ideje vznikla značka Hydro Flask, která vyrábí láhve na nápoje a nádoby na jídlo. Jejich odolné materiály, kvalitní zpracování, minimalistický design a hvězdný marketing udělal z Hydro Flask značku, na kterou nedají dopustit miliony fanoušků po celém světě. Hydro Flask nosí lidé do hor, na pláž, na cestování, do kanceláře nebo do fitka. Pokud jste o ní přeci jen ještě neslyšeli, nechť se líbí, seznamte se.

Hydro Flask není úplně to samé jako klasická termoska, spíše se jedná o praktickou láhev na nápoje, která využívá stejný princip dvoustěnné vakuové izolace. Hydro Flask je láhev vyrobená z prvotřídní nerezové oceli technologií TempShield™, která nejen udržuje teplotu nápoje, ale zabraňuje kondenzaci a přenosu tepla na vnější stranu láhve.

Výrobce deklaruje, že nápoj vydrží studený až 24 hodin a horký 12 hodin. To je docela vážný příslib, ale podle všeho se zdá, že Hydro Flask není jen stylový hype, ale opravdu kvalitní a spolehlivý produkt. Od relevantních portálů, které se zaměřují na testování outdoorové výbavy, přes cestovatelské a sportovní blogy až po uživatelské recenze na Amazonu. Všude najdete pozitivní až nadšené popisy toho, co všechno Hydro Flask zvládne. Například testeři z backpackers.com vybrali Hydro Flask Standard Mouth jako nejlepší láhev na denní a městskou turistiku.

Vysoká hodnocení si Hydro Flask vysloužil nejen svou skvělou termoizolací. Neméně důležité faktory při rozhodování jsou design, jednoduchá manipulace, odolnost a rozměry. Co se týče designu, je tak jednoduchý, že se nedá s ničím splést; prášková barva zároveň vytváří neklouzavý povrch. Nejoblíbenějším modelem je klasická láhev s objemem 24 oz, což je cca 620 ml, která je nadesignovaná tak, aby se vešla do boční kapsy batohu nebo do držáku na lahve v autě. Kromě ní si můžeš vybrat láhev se širokým hrdlem, growler na pivo a bublinkové nápoje nebo dětské varianty s brčkem na víčku. Plasty, z nichž se vyrábějí Hydro Flask víčka, jsou zdravotně nezávadné a neobsahují žádné ftaláty ani bisfenol A.

Výhoda Hydro Flask proti termosce je jednak to, že má jen jedno víčko, takže se s ní snáze zachází, a také fakt, že Hydro Flask můžeš bez obav strčit do myčky na nádobí. Jediný problém může být vybrat si barvu, protože je jich nespočet. Podívej se na tento veselý zázrak zde.

Předchozí článekKam vyrazit na dovolenou autem

Mohlo by Vás zajímat

PR článek