Domů Móda Influencerky ve stylové kolekci podzim / zima 2021

Influencerky ve stylové kolekci podzim / zima 2021

-

H & M s potěšením představuje letošní kolekci podzim / zima 2021; v níž se outdoor setkává s elegantním stylem a přináší dávku funkčnosti. Navíc jako další krok H & M směrem k pozitivní budoucnosti módy, je tato kolekce částečně vyrobena z udržitelných materiálů.

16 FOTOGRAFIÍ
ZDROJ H & M, MARIANNA TOMANOVÁ

+11 FOTOGRAFIÍ
Prací s Ecover ™ – udržitelnou viskózou vyrobenou ze dřeva pocházejícího z kontrolovaných zdrojů, organických a recyklovaných tkanin, vytvořila společnost H & M výběr všestranných kousků, které přinášejí současný nádech klasické estetiky venkova.

Škála zemitých zelených tónů přináší přirozenou svěžest, zatímco kontrastní akcenty oranžové a černé zachycují městskou citlivost. Tvářemi editoriálu se staly Janka Slačková, Linda Mlynčárová, Ivana Antal Petrušová, Jana Kočišová a Ema Fajnor.

Slovenské influencerky ve stylové
Slovenské influencerky ve stylové
ZDROJ H & M, MARIANNA TOMANOVÁ
Kolekce je dostupná online na hm.com od 16. září a v obchodech od 23. září 2021.

Kolekce podzim / zima 2021 je praktická, ale zároveň módní. Recyklovaná polyamidová nepromokavá bunda se například může změnit na praktickou tašku, zatímco overal z recyklovaného polyesteru a rolákové nákrčníky lze vrstvit s jinými kousky kolekce. Další klíčové produkty, včetně černých a oranžových legín, prošívané vesty ze 100% recyklovaného polyesteru a nadměrného pulovru s kapucí, symbolizují současný, ale pohodlný streetstyle 90. let. Kozačky nad kolena, holínky Chelsea s robustní podrážkou a baseballové čepice neutrálního odstínu podtrhují promyšlenou outdoor estetiku. Střihy se umí přizpůsobit a jednoduše vrstvit a přinášejí moderní provedení materiálů a povrchových úprav. Kolekce také obsahuje stejně laděné doplňky pro psy, prošívané a pletené kabáty pro psy a prošívanou tašku pro psa.

Slovenské influencerky ve stylové
Slovenské influencerky ve stylové
ZDROJ H & M, MARIANNA TOMANOVÁ
„Miluji multifunkčnost této kolekce; chtěli jsme našim zákazníkům zaměřeným na trendy přinést praktické prvky outdoor stylu. I přes okouzlujícím nostalgickým odkazem přináší pocit odvážné novosti. „- Maria Östblom, vedoucí designu pro dámské oblečení v H & M.

  • reklamní zpráva –

Mohlo by Vás zajímat

PR článek