Domů Rady a Návody Máte malé dítko a hledáte práci? Pomůžeme vám Personalistka.cz

Máte malé dítko a hledáte práci? Pomůžeme vám Personalistka.cz

-

Toužíte po tom najít si zaměstnání, které vás bude bavit, ale odrazuje vás fakt, že váš syn nastupuje do školky, a víte, že jako každé dítko bude první rok často nemocný. A vy nemáte hlídání. Nefungují babičky, sousedky, kamarádky ani školka. Je to i váš případ? Vězte, že je tady snadné a spolehlivé řešení, které vás nadchne.

Najděte si práci na doma

Pokud nemůžete chodit do práce, protože vám nemá kdo pohlídat nemocné dítě, anebo váš syn či dcerka jednoduše školku bojkotuje, nezbývá než si najít práci, kterou byste mohla provádět i z domova. Velmi často jde o práci, kterou si můžete rozvrhnout dle svého volného času. Pokud víte, že bude vaše ratolest po obědě spát, využijte tento čas k práci. Stejně tak v době, kdy přijde tatínek z práce a hraje si hodinu s dětmi. Další čas budete mít večer, až dáte drobečka do postele.

Budete pracovat klasicky, jako zaměstnanci na home office. Nemusíte mít strach z podvodů. Tímto způsobem se dá přece vykonávat spousta zaměstnání. Vy budete doma a zaměstnavatel zase ušetří na pronájmu kanceláří, ve kterých byste vy a další zaměstnanci aktuálně pracující z domu, seděli.

Kde se poohlédnout po práci

Nové zaměstnání můžete hledat na internetu na job portálech jako Personalistka.cz nebo 123jobs.cz, na Úřadě práce i prostřednictvím vašich známých, kamarádů a rodiny. Čím víc způsobů použijete, tím lépe pro vás.

Navštivte webové stránky, s jejichž pomocí můžete najít zaměstnání a vložte sem svůj inzerát. Budete potřebovat kvalitně napsaný životopis, v němž své znalosti a zkušenosti „prodáte“. Nezapomeňte zmínit i své přednosti a dovednosti. Ostatně, i šablonu, vzor životopisu najdete na internetu, díky němu si svůj životopis zhotovíte za krátkou chvíli.

Pracovat jako asistentka, sekretářka, účetní, redaktorka, překladatelka a mnoho dalších pozici, můžete i z domova. Stačí se o nové místo začít zajímat.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek